Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie
» Aktualności » Informacje
2017-10-26 09:30:02

25 rocznica działalności przedsiębiorstwa PUIK Sp. z o.o.

22 października 2017r. Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie obchodziło 25 rocznicę swojej działalności.

Od 25 lat służymy mieszkańcom Łukowa w sposób ciągły. Dostarczamy dobrą, zdrową i tanią wodę. Odbieramy i oczyszczamy ścieki zgodnie z obowiązującymi przepisami. Odbieramy odpady z terenu Łukowa. Dzięki naszej pracy żyje się łatwiej, czyściej i przyjemniej.

Miło nam jest również poinformować, że Pan Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda odznaczył za wieloletnią służbę Państwu i społeczeństwu złotym medalem kilku pracowników PUIK:

1.    Zenon Bazydło  - za 47-letni staż pracy
2.    Jan Konstanty – za 45- letni staż pracy
3.    Wiesław Iwan – za 40- letni staż pracy
4.    Jerzy Rożen – za 36-letni staż pracy
5.    Witold Sierpiński – za 35 letni staż pracy

Serdecznie gratulujemy odznaczonym pracownikom, życzymy wszelkiej pomyślności i zadowolenia w życiu osobistym oraz w dalszej pracy zawodowej.
Odznaczenie naszych pracowników to honor dla naszej całej załogi.

Z okazji jubileuszu pragniemy również podziękować wszystkim naszym Klientom, Przedsiębiorcom oraz Instytucjom za współpracę i współudział w rozwój naszej Spółki.

Zobowiązujemy się nadal rozwijać i pełnić usługi na jak najwyższym poziomie zgodnie z misją, do której zostaliśmy powołani przez społeczność Naszego Miasta i jego przedstawicieli.

Władysław Karaś - Prezez Zarządu PUIK Sp. z o.o.

 

Prezentacja - 25 rocznica PUIK Sp. z o.o